Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
Slider WIB_PL
        pl_PL    

WARSZTATY DLA LIDERÓW ORAZ PERSONELU KLUCZOWEGO

W związku ze zbliżającym się drugim naborem ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w obszarze biotechnologia medyczna – onkologia w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego (link) zapraszamy do udziału w warsztatach tematycznych przeznaczonych dla Liderów oraz pozostałych członków Personelu Kluczowego.

Celem warsztatów jest omówienie kryteriów merytorycznych oceny w zakresie aspektów gospodarczych. W trakcie spotkania prowadzący zwrócą uwagę między innymi na znaczenie i zasady uzasadniania potrzeb realizacji agend badawczych w oparciu o analizy rynkowe, identyfikację i zaplanowanie sposobów mitygacji barier/ryzyk rynkowych dla opracowania i późniejszego wdrożenia technologii, prawidłową identyfikację i selekcję grup docelowych oraz alternatywnych zastosowań proponowanych rezultatów. Niniejsze aspekty omówione zostaną w oparciu o rzeczywiste, aktualne przykłady globalnych firm działających w obszarze biotechnologii medycznej i farmacji. Tematyka spotkania nie obejmuje zagadnień regulacyjnych własności intelektualnej.

Warsztaty są organizowane we współpracy z firmą IQVIA – wiodącym światowym dostawcą zaawansowanych analiz, rozwiązań technologicznych i usług badań klinicznych dla branży nauk przyrodniczych, sektora biotechnologii medycznej i polityki zdrowotnej. Jako katalizator innowacji w opiece zdrowotnej IQVIA pomaga przyspieszyć opracowywanie leków, zapewnić jakość i bezpieczeństwo produktów oraz poprawić efektywność komercyjną wypracowanych rozwiązań. Oferuje także dedykowane warsztaty strategii wprowadzenia na rynek nowych leków, produktów terapii komórkowych, technologii i terapii onkologicznych, a także sekwencji uruchamiania spółek farmaceutycznych i medycznych. Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z IQVIA posiadających ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie modelowania biznesowego oraz wdrażania innowacji w obszarze nauk medycznych, prowadzenia analiz rynkowych, wdrażania innowacji na rynek, współpracy z globalnymi firmami w zakresie wdrażania produktów i technologii medycznych na rynek lokalny jak i globalny.

>>Przejdź do rejestracji (link)

Termin warsztatów: 20 września 2022 r. , godz. 10:00

Miejsce: on-line MS Teams (link do wydarzenia zostanie przekazany e-mailem zarejestrowanym osobom na dzień przed spotkaniem)

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 18.09.2022 r.

Warsztaty będą trwały ok. 120 minut.

Celem usprawnienia przebiegu spotkania zalecamy, aby zapoznać się z dokumentacją konkursową dostępną w zakładce Ogłoszenia o konkursach (link).

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału mają Liderzy Zespołów Badawczych oraz Członkowie Personelu Kluczowego.