Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
Slider WIB_PL
        pl_PL    

Realizacja zadania badawczego

Po podpisaniu umowy zespół badawczy zobowiązany będzie do składania kwartalnych raportów merytorycznych i finansowych z realizacji zadania badawczego. W proces oceny raportów zaangażowani będą zarówno pracownicy podmiotu zarządzającego, jak i dedykowani eksperci z obszaru nauki i gospodarki, powiązanego tematycznie z zadaniem badawczym. Akceptacja raportów warunkować będzie wypłatę kolejnych transz środków finansowych (wyjątek stanowi pierwszy rok finansowania).

Na podstawie przedłożonych raportów okresowych podmiot zarządzający będzie podejmował decyzję o kontynuacji, warunkowej kontynuacji, wstrzymaniu, przerwaniu lub zakończeniu finansowania zadania badawczego.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w aktualnej dokumentacji konkursowej opublikowanej w zakładce: Ogłoszenia o konkursach (link) oraz w zakładce poświęconej najczęściej zadawanym pytaniom: FAQ (link). Zachęcamy również do obejrzenia nagrania z wirtualnego spotkania informacyjnego zorganizowanego w ramach pierwszego naboru wniosków w zakładce Multimedia (link).