Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
SLIDER_IKONY_PL

Ruszył nabór wniosków w konkursie na Zespoły Badawcze!

Nabór wniosków o finansowanie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego rozpoczął się 1 marca i potrwa do 12 marca 2021 r. do godz. 16.00.

Wnioski o finansowanie Zespołów Badawczych można składać na zasadach określonych w Regulaminie Konkursu Ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego oraz Ogłoszeniu z dn. 30.11.2020 o otwartym konkursie ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego.

 Przypominamy, że zgodnie z par. 9. Regulaminu Konkursu Ofert wnioski o finansowanie wraz z załącznikami można składać:

  • do siedziby Podmiotu Zarządzającego w formie papierowej oraz elektronicznej na wydzielonym nośniku danych

lub

  • na adres skrzynki ePUAP Podmiotu Zarządzającego – w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy elektronicznej ePUAP.

Adres skrzynki Podmiotu Zarządzającego: /eitplus/wib.

Skrzynka stanowi skrytkę dedykowaną wyłącznie sprawom dot. Wirtualnego Instytutu Badawczego. Przed wysłaniem dokumentów za pośrednictwem ePUAP zalecamy zapoznanie się z instrukcją wysyłania wniosku tą metodą: LINK

Termin składania wniosków:
Od 1 do 12 marca 2021r. do godz. 16:00

Wszystkie informacje dotyczące sposobu składania oraz podpisywania Wniosku o finansowanie wraz  z załącznikami znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu Ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego oraz Ogłoszeniu z dn. 30.11.2020 o otwartym konkursie ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego, które są dostępne w zakładce: Ogłoszenia o konkursach (link)