Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
previous arrow
next arrow
Slider

Multimedia

W lipcu 2019 r. Łukasiewicz PORT – Polski Ośrodek Rozwoju Technologii został wskazany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego jako Podmiot Zarządzający dla pierwszej edycji programu Wirtualny Instytut Badawczy, natomiast jako obszar wspieranych badań została wskazana biotechnologia medyczna – onkologia.  

Od tamtego czasu  Ł-PORT intensywnie pracuje nad przygotowaniem całości dokumentów, które są niezbędne do uruchomienia i realizacji programu WIB. Opracowany materiał został przekazany i wstępnie zaakceptowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w październiku 2019 r. Obecnie czekamy jedynie na finalną decyzję o możliwości uruchomienia pierwszego konkursu. Biorąc pod uwagę liczne pytania oraz atrakcyjność programu z perspektywy naukowców, zdecydowaliśmy się już teraz przedstawić część informacji na temat zasad konkursu i programu Wirtualny Instytut Badawczy. Dzięki temu będą mogli Państwo podjąć przygotowywania do startu w konkursie.

W lutym 2020 zorganizowaliśmy serię spotkań informacyjnych. Odbyły się one w sześciu miastach na terenie Polski. Materiał udostępniony w niniejszej zakładce merytorycznie odpowiada temu, który był prezentowany na każdym z tych spotkań. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całością materiału.  Zachęcamy również do śledzenia strony internetowej programu, ponieważ na tej stronie w zakładce Konkursy zostanie opublikowane ogłoszenie o uruchomieniu konkursu. O dalszych krokach związanych z uruchomieniem programu WIB będziemy także informować w newsletterze, do którego można się zapisać poprzez stronę.

Czekamy również na Państwa pytania! Kontakt

Kryteria oceny zespołów badawczych, 01.06.2020