Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
SLIDER_IKONY_PL

Nabór uzupełniający na ekspertów zakończony

Uprzejmie informujemy, że zakończył się nabór uzupełniający na Ekspertów Programu, który trwał od 3 do 19 lutego 2021 r. Łącznie wpłynęło 20 aplikacji, które aktualnie oceniane są przez Komisję Konkursową na podstawie zapisów Regulaminu wyboru oraz organizacji pracy Ekspertów powoływanych do realizacji zadań zlecanych przez Podmiot Zarządzający dla Programu Wirtualny Instytut Badawczy („WIB”) finansowanego ze środków Funduszu Polskiej Nauki.

Jednocześnie informujemy, że w trosce o najwyższą jakość Programu, Zarządzeniem Dyrektora Instytutu Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii z dnia 15 lutego 2021 r. zatwierdzono zmiany w Regulaminie wyboru oraz organizacji pracy Ekspertów powoływanych do realizacji zadań zlecanych przez Podmiot Zarządzający dla Programu Wirtualny Instytut Badawczy („WIB”) finansowanego ze środków Funduszu Polskiej Nauki. Zakres zmian dotyczy prowadzenia Wykazu Ekspertów Programu WIB.

Regulamin po zmianie: Regulamin wyboru oraz organizacji pracy Ekspertów powoływanych do realizacji zadań zlecanych przez Podmiot Zarządzający dla Programu Wirtualny Instytut Badawczy („WIB”) finansowanego ze środków Funduszu Polskiej Nauki-obowiązujący od 15.02.2021

Zapraszamy do śledzenia informacji pojawiających się na stronie Programu.
Wykaz Ekspertów Programu WIB zostanie niebawem opublikowany, a każdy kandydat, na wskazany w formularzu adres e-mail, otrzyma informację o wyniku weryfikacji aplikacji złożonej w ramach naboru.