Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
Slider WIB_PL
        pl_PL    

Nabór trzeciego konkursu WIB zakończony

13 października 2023 r. o godz. 16:00 upłynął termin składania wniosków o finansowanie Zespołów badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego w ramach Konkursu Ofert nr 3/2023. Poniżej w pliku PDF udostępniamy komunikat Podmiotu Zarządzającego zawierający zestawienie informacji o łącznej liczbie złożonych Wniosków o finansowanie oraz łącznej wysokości środków, na które opiewają złożone Wnioski o finansowanie.

Komunikat Podmiotu Zarządzającego zawierający zestawienie informacji o łącznej liczbie złożonych Wniosków o finansowanie oraz łącznej wysokości środków, na które opiewają złożone Wnioski o finansowanie (link PDF)

Zgodnie z zapisami Regulaminu Konkursu, złożone wnioski o finansowanie w pierwszej kolejności podlegają ocenie formalnej, której dokonuje Podmiot Zarządzający w oparciu o Kryteria wyłaniania Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego do finansowania ze środków Funduszu Polskiej Nauki stanowiące załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu.