Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
previous arrow
next arrow
Slider

Eksperci

Nabór na ekspertów Programu WIB zakończony

Data publikacji: 19.01.2021

Łukasiewicz – PORT jako Podmiot Zarządzający Programem WIB zakończył nabór na ekspertów, który trwał od 1 grudnia 2020 r. do 15 stycznia 2021 r. Łącznie wpłynęło 57 aplikacji, które aktualnie oceniane są przez Komisję Konkursową zgodnie z par. 8 Regulaminu wyboru oraz organizacji pracy Ekspertów powoływanych do realizacji zadań zlecanych przez Podmiot Zarządzający dla Programu Wirtualny Instytut Badawczy („WIB”) finansowanego ze środków Funduszu Polskiej Nauki. Pracownicy Podmiotu Zarządzającego (Łukasiewicz – PORT) będą kontaktowali się indywidualnie z każdym z kandydatów. O wynikach naboru oraz zatwierdzonej liście ekspertów będziemy informować po zakończeniu procesu weryfikacji na stronach Programu WIB.

W przypadku ogłoszenia naboru uzupełniającego informacja taka zostanie zamieszczona w zakładce Aktualności oraz Eksperci.

Zapraszamy do śledzenia informacji pojawiających się na stronie Programu WIB.

 

Ogłoszenie o naborze wniosków o wpis do Wykazu Ekspertów

Data publikacji: 01.12.2020

Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, jako Podmiot Zarządzający Programem Wirtualny Instytut Badawczy zaprasza do składania wniosków o wpis do Wykazu Ekspertów powoływanych do realizacji zadań zlecanych przez Podmiot Zarządzający dla Programu Wirtualny Instytut Badawczy („WIB”) finansowanego ze środków Funduszu Polskiej Nauki w następujących dziedzinach:

1) naukowej: biotechnologia medyczna – onkologia

2) gospodarczo-społecznej: biotechnologia medyczna – onkologia

Wnioski o wpis do Wykazu Ekspertów WIB należy składać elektronicznie na adres wib@port.lukasiewicz.gov.pl w terminie do dnia 15.01.2021r. do godz. 16:00.

Treść ogłoszenia: Ogłoszenie z dn. 1.12.2020 o naborze wniosków o wpis do Wykazu Ekspertów (link)

Linki do dokumentów: