Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
Slider WIB_PL
        pl_PL    

Drugi konkurs WIB – ruszył nabór wniosków

Rozpoczął się nabór wniosków w drugim konkursie Wirtualnego Instytutu Badawczego. Pula środków, o jakie mogą się ubiegać zespoły badawcze prowadzące działalność w dziedzinie biotechnologii medycznej – onkologii, wynosi 380 mln złotych.

Nabór wniosków w drugim konkursie WIB trwa w dniach od 19 do 30 września, do. godz. 16:00.

Wnioski o finansowanie Zespołów Badawczych można składać na zasadach określonych w Regulaminie Konkursu Ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego oraz Ogłoszeniu z dn. 10.03.2022 o otwartym konkursie ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego. Dokumenty są udostępnione w zakładce: Ogłoszenia o konkursach.

 Przypominamy, że zgodnie z par. 9. Regulaminu Konkursu Ofert wnioski o finansowanie wraz z załącznikami można składać:

  • do siedziby Podmiotu Zarządzającego w formie papierowej oraz elektronicznej na wydzielonym nośniku danych

lub

  • na adres skrzynki ePUAP Podmiotu Zarządzającego – w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy elektronicznej ePUAP.

Adres skrzynki Podmiotu Zarządzającego: /eitplus/wib.

Skrzynka stanowi skrytkę dedykowaną wyłącznie sprawom dot. Wirtualnego Instytutu Badawczego. Przed wysłaniem dokumentów za pośrednictwem ePUAP zalecamy zapoznanie się z instrukcją wysyłania wniosku tą metodą: LINK

Termin składania wniosków:
Od 19 do 30 września 2022r. do godz. 16:00

Wszystkie informacje dotyczące sposobu składania oraz podpisywania Wniosku o finansowanie wraz  z załącznikami znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu Ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego oraz Ogłoszeniu z dn. 10.03.2022 o otwartym konkursie ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego, które są dostępne w zakładce: Ogłoszenia o konkursach (link)