Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
Slider

12 marca upływa termin składania wniosków WIB!

Przypominamy, że 12 marca 2021 r., o godz. 16:00 upływa termin składania wniosków o finansowanie zespołów badawczych.  

Prosimy nie odkładać pracy na ostatnią chwilę. Wnioski, które wpłyną po terminie, nie będą rozpatrywane.

W przypadku pytań pracownicy Departamentu WIB są do Państwa dyspozycji (Kontakt).

 

Wnioski o finansowanie można składać na zasadach określonych w Regulaminie Konkursu Ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego oraz Ogłoszeniu z dn. 30.11.2020 o otwartym konkursie ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego.

Przypominamy, że zgodnie z par. 9. Regulaminu Konkursu Ofert wnioski o finansowanie wraz z załącznikami można składać:

  • do siedziby Podmiotu Zarządzającego w formie papierowej oraz elektronicznej na wydzielonym nośniku danych

lub

  • na adres skrzynki ePUAP Podmiotu Zarządzającego – w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy elektronicznej ePUAP.

Adres skrzynki Podmiotu Zarządzającego: /eitplus/wib.

Skrzynka stanowi skrytkę dedykowaną wyłącznie sprawom dot. Wirtualnego Instytutu Badawczego. Przed wysłaniem dokumentów za pośrednictwem ePUAP zalecamy zapoznanie się z instrukcją wysyłania wniosku tą metodą: LINK

Termin składania wniosków:
Od 1 do 12 marca 2021r. do godz. 16:00

Wszystkie informacje dotyczące sposobu składania oraz podpisywania Wniosku o finansowanie wraz  z załącznikami znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu Ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego oraz Ogłoszeniu z dn. 30.11.2020 o otwartym konkursie ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego, które są dostępne w zakładce: Ogłoszenia o konkursach (link)