Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Polityka prywatności
Poprzedni slajd
Następny slajd
Slider

Webinarium | Spotkanie informacyjne dot. Programu WIB, 17.12.2020

Termin
17.12.2020
Dostępne miejsca
72 / 200

Spotkanie informacyjne nt. Programu WIB

W związku z ogłoszeniem o konkursie ofert na wyłonienie Zespołów Badawczych prowadzących działalność naukową w obszarze biotechnologia medyczna – onkologia w formie Wirtualnego Instytutu Badawczego (link) zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych, które odbędą się w trybie on-line. Pierwsze spotkania zaplanowano na 17 i 22 grudnia 2020, godz.10:00.

Spotkania będą trwały ok. 90 min. W pierwszej części przedstawione zostaną informacje dot. zasad konkursu na wyłonienie Zespołów Badawczych WIB. Druga część spotkania poświęcona zostanie rozmowie z uczestnikami oraz udzieleniu odpowiedzi na zadane wcześniej lub w trakcie spotkania pytania (czat). Celem usprawnienia przebiegu spotkania zalecamy, aby przed spotkaniem zapoznać się z dokumentacją konkursową dostępną pod wyżej wskazanym linkiem.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu on-line jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Przy wysyłaniu zgłoszenia możliwe będzie zadanie pytań, na które prowadzący spotkanie udzielą odpowiedzi. Link do webinarium udostępniony zostanie drogą mailową wszystkim zarejestrowanym uczestnikom na kilka dni przed wydarzeniem.

Termin wysyłania zgłoszeń: do 16.12.2020, do godz. 12:00

Serdecznie zapraszamy.

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych przez podmiot zarządzający Wirtualnym Instytutem Badawczym dla celów spotkań promocyjnych, webinariów, etc. przed zamknięciem aplikowania do konkursu ofert

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.